CYCLEVACUUM

Atsiliepimai 4,89/5
4.8/5

Mokėjimas pristatymo metu 💶 Greitas pristatymas 🚚

CIKLONINIS DULKES SIURBLIAS SU VAKUUMO TECHNOLOGIJA 3 IN 1 SIURBA, POLIRUOJA, DZIOVINĖJA BET KOKĮ PAVIRŠIŲ!

Idealu visų tipų grindims, bet taip pat kilimams, baldams arba sofoms! Galingiausias dulkių siurblys visų laikų, vieną kartą ir visiems laikams ištrina dulkes!

LIKĘ NEDAUG DALIŲ SANDĖLYJE!
LIKĖ 8/200 DALYS....

CYCLEVACUUM

LIKĘ NEDAUG DALIŲ SANDĖLYJE!
LIKĖ 8/200 DALYS....

tik

99,99€

vietoj

199,99€

UŽPILDYKITE FORMĄ
TURĖTI CYCLEVACUUM

  [dynamichidden ra-9040 id:ra-9040]

  GALIAUSIAS CIKLONINIS DULKES SIURBLYS VISŲ LAIKŲ!

  PILNAS RINKINYS
  Visos priedai įtraukti į pakuotę! Instrukcijų vadovas, Teleskopinis vamzdelis, Plovimo šepetėlis, Cikloninis filtras, Įkroviklis, Sieninis laikiklis ir daugiau!

  GALINGAS 600 W VAROMASIS

  Galingasis bešeivės variklis sukurtas aukščiausiems rezultatams ir tuo pačiu minimaliam baterijos sunaudojimui.

  CIKLONINĖ TECHNOLOGIJA

  Galingiausias dulkių siurblys visų laikų, vieną kartą ir visiems laikams ištrina dulkes dėl savo galingo variklio su dvigubu siurbimo šturmu!

  Pamirškite nepatogius nugaros skausmus valant namus CYCLEVACUUM pavers tuos blogus prisiminimus toli praeitimu. Galingo variklio du siurbliai iš karto sugeria dulkes per vos 1 milisekundę.

  Pamirškite didelius sąskaitų už namų valymą! CYCLEVACUUM, turinti A++ energijos klasę, sukurta optimizuoti energijos sunaudojimą, bet vis tiek išlaikyti aukštą galios lygį, norint ištrinti tvirtai laikomus nešvarumus!

  +8.694 Patenkinti Klientai!
  Ecco cosa dicono:

  Atsiliepimai 4,89/5
  4.8/5

  5 Žvaigždės

  4 Žvaigždės

  3 Žvaigždės

  2 Žvaigždės

  1 Žvaigždės

  patvirtinta 2023-08-18

  “Puikus paslaugų tiekimas ir produkto konsultacijos, naudoju ją beveik 3 kartus per dieną, turėdama B&B ir nuo pirmos dienos jaučiausi puikiai, pirma, nes su jos šviesa galiu sugriebti kiekvieną smulkų plauką, antra, nes galiu pasiekti vietas, kur kitos dulkių siurbliai greitai nepatenka, trumpai tariant, fantastiška, jei turiu rekomendaciją, tai taip, pirkti!”

  patvirtinta 2023-09-11

  “Įsigijau šį dulkių siurblį perskaitęs visas apžvalgas, bet nuoširdžiai jis viršijo lūkesčius, praktiškas ir lengvai valdomas (ateina iš sunkaus ir mažai judančio dulkių siurblio)…būtinas formų, jį iškart išbandžiau ant kilimų, nors jis nesukelia jokio stipraus siurbimo įspūdžio, pak

  patvirtinta 2023-01-07

  “Rašau šią apžvalgą po metų nuo šio dulkių siurblio įsigijimo. Su trimis katėmis namuose ir kiekvieną dieną turėdamas siurbti dulkes ir turiu pasakyti, kad su šiuo produkto naudojimu tai malonumas. Lengvas, lengvai valdomas, efektyvus. Po metų nuo nukritimo sulaužė dulkių talpos dėklą, parašiau į pagalbą, kuri greitai atsakė, ir po net ne savaitės man buvo atsiųstas atsarginis dėklas (nemokamai!) Ką gi pasakyti, puikus pirkimas!”

  patvirtinta 2023-10-07

  “Abejotinai geresnis nei kai kurie žinomų gamintojų. Puikiai įvykdo savo funkciją, jei naudojamas protingai. Vidutinėje galios padėtyje galiu apimti 100 kv. m. ir įkrovimas pasiekia 2 iš 3 taškų….neblogai. Įkrovimo laikas yra jo stiprioji pusė, bet net jei norėčiau jį naudoti du kartus per dieną, įkrovimo rezervas būtų pakankamas”

  ŠIANDIENOS SKELBIMAS:

  SKUBĖKITE!
  8 ASMENYS KĄ TIK UŽSAKĖ CYCLEVACUUM NESILAUKITE IKI SUPER AKCIJOS PABAIGOS
  (STOKA MAŽĖJA)

  tik

  99,99€

  vietoj

  199,99€

  KAIP UŽSAKYTI?

  compila il modulo
  UŽPILDYKITE FORMĄ
  MES JUS PASKAMBINSIME
  SPEDICIJA PER 24/48 VALANDAS
  MOKĖKITE KURJERIUI

  UŽPILDYKITE FORMĄ
  TURĖTI CYCLEVACUUM

   [dynamichidden ra-9040 id:ra-9040]

   💶 Saugus mokėjimas kurjeriui

   🚚 Greitas pristatymas per 24/48 valandas

   📦 2 metų garantija

   Dažniausiai užduodami klausimai

   Žinoma! Labai lengva, jei nežinote, kaip naudoti WaterTechPro™​, pasitarkite su pakuotėje esančiomis instrukcijomis.

   Taip! Jei praėjo ne daugiau kaip 30 dienos nuo produkto gavimo.

   Absoliučiai taip, jei pastebėjote kairiajame viršutiniame kampe užraktėlio simbolį su “https”, tai garantuoja, kad jūsų duomenys yra saugūs ir bus saugiai perduoti mūsų operatoriams, kurie pasirūpins produkto pristatymu.

   Norėdami giliau suprasti šią temą, galite perskaityti mūsų privatumo politiką ir slapukų politiką, taip pat internetinės pardavimo sąlygas!

    

   Taip, kad užtikrintume jums maksimalią saugumą, siūlome mokėjimą pristatymo metu, mokėsite tik gavę savo siuntinį!
   Greitas kurjerio pristatymas užtrunka ne ilgiau kaip 2-3 darbo dienas!
   Žinoma! Jei jums reikia pagalbos, tiesiog įveskite savo duomenis užsakymo formoje, ir mūsų operatorius jums suteiks pagalbą. Taip pat galite susisiekti su mumis per mūsų Facebook puslapį.

   ©E-Shop

   Visos teisės saugomos.

   This Site Is Not A Part Of The Facebook Website Or Facebook Inc. Additionally, This Site Is NOT Endorsed By Facebook In Any Way. Facebook Is A Trademark Of Facebook, Inc


   Privacy Policy | Disclaimer | Contatti